• tamadon2.jpg
  • tamadon3.jpg
  • tamadon4.jpg

ثبت شرکت تمدن | ثبت شرکت در کرج | ثبت شرکت کرج

دفاتر پلمپ مالیاتی 99

 برای اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی 99 لطفا با ما تماس بگیرید .02632400680

دفاتر پلمپ مالیاتی 99

دفاتر پلمپ مالیاتی 99

بعد از ثبت شرکت در کرج و رسیدن روزنامه رسمی به دستتان شما یک ماه زمان دارید تا برای دفاتر پلمپ خود اقدام کنید. برای این کار ابتدا با ما تماس بگیرید تا مدارک مورد نیاز خدمتتان اعلام شود سپس مدارک را برای ما بیاورید تا برای دفاتر پلمپ مالیاتی 99 شما اقدام شود.

دفاتر پلمپ چیست؟

دفاتر پلمپ دو دفتر کل و روزنامه می باشد که سالانه برای شرکت گرفته می شود تا توسط حسابدار هزینه ها و درآمد های شرکت  وارد این دفاتر شود. نام این دفاتر به این دلیل دفاتر پلمپ می باشد که تمامی صفحات این دفاتر در اداره مالیات و ثبت شرکت ها پلمپ می شود. در دفتر روزنامه ریز هزینه ها و سود و زیان ها به صورت روزانه وارد می شود اما در دفتر کل ریز هزینه ها به صورت هفتگی وارد می شود. دفاتر پلمپ بر اساس میزان فعالیتی که مجموعه شما دارد به 50 برگ و 100 برگ و 150 برگ تفکیک شده است و شما باید به ما اعلام کنید که نیاز شما چندبرگ می باشد.

اگر این دفاتر را تهیه نکنید و یا تکمیل نکنید و یا ارائه ندهید مالیات علی الراس برای شرکتتان در نظر گرفته می شود.حتی اگر در یک سال مالی شما هیچ فعالیتی نداشتید و در آمدی نیز نداشتید باید دفاتر را به صورت خالی به دارایی تحویل دهید تا مالیاتی به شرکتتان تعلق نگیرد.

مدت زمان اخذ دفاتر چند روز می باشد؟

10 الی 15 روز زمان میبرد تا دفاتر به دست شما عزیزان برسد.

چه زمانی برای ثبت نام دفاتر باید اقدام کرد؟

طبق ماده 6 قانون تجارت، بعد از ثبت شرکت باید برای دفاتر پلمپ جهت اظهار هزینه ها و درآمد های خود اقدام کرد. و برای سال بعد باید قبل از اسفند اقدام کرد تا در سال جدید شرکت دارای دفتر باشد و تحویل دفاتر به دارایی تیر ماه سال بعد می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دفاتر پلمپ چه می باشد؟

1- کپی از شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل

2- کپی از روزنامه رسمی

3- مهر شرکت

برای مطالعه بیشتر:

ثبت شرکت و پلمپ دفاتر

دفاتر ثبت شرکت

کد اقتصادی چیست و زمان پلمپ دفاتر کی است؟

برای ارتباط با ما:02632400680